Καλώς όρισες, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
+  FreeSymbolForum
|-+  ΔΙΑΦΟΡΑ
| |-+  Nέα Tάξη Έλεγχος Συνείδησης Θεωρίες Συνωμοσίας
| | |-+  ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Σελίδες: 1 [2] 3 Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ  (Αναγνώστηκε 1616 φορές)
who knows?
Έμεινα τελικά!
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Αγνόηση
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:11:12 μμ »

Ενας ΦΡΑΓΚΟΣ για τους..."κουτοφραγκους"... deal

αυτό χρίζει περισσότερης ανάλυσης, όπου φράγκος ο προσωρινός υπουργός άμυνας, αλλά όπου κουτόφραγκοι... αναγκαστικά παραπέμπει εις τους εκ δυσμάς σύμμαχους μας!

οπότε τι μπορεί να παιχτεί που να είναι άξιο λόγου στην παρούσα χρονική συγκηρία ;
Καταγράφηκε
Λοξίας
Σαν στο σπίτι μου!
*

Φύλο: Άντρας

Ζήτωσαν!

Αγνόηση
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:12:10 μμ »

Αγαπητε μου χαιρομαι που εστιαζεις σε αυτα μονο τα οποια δεν ειχαν συμβολικο επαληθευτικο χαρακτηρα. Παρα ταυτα θα μου επιτρεψεις να μην αποδεχομαι την διαψευση γεγονοτων των οποιων την εξελιξη απλως δεν εχουμε διαβασει στα ΜΜΕ, με βαζεις,ομως, στον πειρασμο να επισημανω το ρολο του Μικη Θεοδωρακη που ακουγοταν παντου στις πλατειες των "αγανακτισμενων" το καλοκαιρι, καθως και την"συμπτωση" της απωλειας του διαδοχου της οικογενειας Παπανδρεου αναφορικα με τις εκλογες του Μαιου. Παρακαλω να αποδεχτθεις οτι αλλοτε εχουμε αποκλιση στο ετος και συμπτωση στο μηνα και αλλοτε συμπτωση στο γεγονος με αλλη χρονοσειρα καθως δεν ειαστε μονοι σε αυτο τον κοσμο. Νομιζω πως σου αξιζει μια μεγαλυτερη ακριβεια και πραγματι θα την εχεις. filakia
Α όχι, όχι!
Δεν θα βαφτίζεις εκ των υστέρων "μη επαληθευτικό συμβολικό χαρακτήρα", γεγονότα τα οποία
με κωδωνοκρουσίες διετυμπάνιζες στις αρχές του 2009 και τα οποία απεδέιχθησαν φούσκες...
τότε δεν υπήρχε η παραμικρή νύξη για "μη επαληθευτικό χαρακτήρα"...

Αν η πρόβλεψη για απώλεια διαδόχου, ήταν απλά συμβολική και ΜΗ επαληθευτικού χαρακτήρα,
τότε γιατί την ταυτίζεις με την παραίτηση του ΓΑΠ; πέραν από την χρονική υστέρηση των 2 χρόνων βέβαια...τελικά βγήκε η πρόβλεψη ή όχι;  panach
Φυσικά και όχι...και μην κάνεις και άλλη πιρουέτα διότι θα φέρω και άλλα!!!  panach

Προς το παρόν, δεν ξαναμιλάω...
Καταγράφηκε

Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία όπου την Είπαν Αρετή μέσα στις Εκκλησίες και την Ευλόγησαν...
Οδ. Ελύτης
who knows?
Έμεινα τελικά!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:12:37 μμ »

Στα καθ'ημας, παρακαλω να μην ακουω αηδιες περι εκλογων στις 17 Ιουνιου....Ειδικα για τον Αβραμη, δωρο η "απενεργοποιηση" ενος εχθρου του εντος Ιουνιου!

αμφιβάλης ότι θα λάβουν χώρα οι εκλογές της 17 ιούνη;
αν ναι εξηγήσου.. κάντο λιανά... και χωρίς πολεμικές αναφορές...!  pipila
Καταγράφηκε
who knows?
Έμεινα τελικά!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:13:41 μμ »

Αγαπητε μου χαιρομαι που εστιαζεις σε αυτα μονο τα οποια δεν ειχαν συμβολικο επαληθευτικο χαρακτηρα. Παρα ταυτα θα μου επιτρεψεις να μην αποδεχομαι την διαψευση γεγονοτων των οποιων την εξελιξη απλως δεν εχουμε διαβασει στα ΜΜΕ, με βαζεις,ομως, στον πειρασμο να επισημανω το ρολο του Μικη Θεοδωρακη που ακουγοταν παντου στις πλατειες των "αγανακτισμενων" το καλοκαιρι, καθως και την"συμπτωση" της απωλειας του διαδοχου της οικογενειας Παπανδρεου αναφορικα με τις εκλογες του Μαιου. Παρακαλω να αποδεχτθεις οτι αλλοτε εχουμε αποκλιση στο ετος και συμπτωση στο μηνα και αλλοτε συμπτωση στο γεγονος με αλλη χρονοσειρα καθως δεν ειαστε μονοι σε αυτο τον κοσμο. Νομιζω πως σου αξιζει μια μεγαλυτερη ακριβεια και πραγματι θα την εχεις. filakia
Α όχι, όχι!
Δεν θα βαφτίζεις εκ των υστέρων "μη επαληθευτικό συμβολικό χαρακτήρα", γεγονότα τα οποία
με κωδωνοκρουσίες διετυμπάνιζες στις αρχές του 2009 και τα οποία απεδέιχθησαν φούσκες...
τότε δεν υπήρχε η παραμικρή νύξη για "μη επαληθευτικό χαρακτήρα"...

Αν η πρόβλεψη για απώλεια διαδόχου, ήταν απλά συμβολική και ΜΗ επαληθευτικού χαρακτήρα,
τότε γιατί την ταυτίζεις με την παραίτηση του ΓΑΠ; πέραν από την χρονική υστέρηση των 2 χρόνων βέβαια...τελικά βγήκε η πρόβλεψη ή όχι;  panach
Φυσικά και όχι...και μην κάνεις και άλλη πιρουέτα διότι θα φέρω και άλλα!!!  panach

Προς το παρόν, δεν ξαναμιλάω...

είπαμε μην μου τον προγκάς.. άστον να φωρτόσει το λογισμικό πρώτα!
 flower
Καταγράφηκε
ΤΥΦΩΝ
Είδα φως και μπήκα!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:15:07 μμ »

Ειναι προφανες αγαπητε μου οτι παρακαμπτετε την αντικειμενικη επαληθευση των γεγονοτων. Πρωτον, με τιμα οτι τηρησατε αρχειο, Δευτερον σας παρακαλω να ξαναμιλησετε αμεσα προκειμενου να ανεβασουμε λιγακι την θνησιμαια θεαση αυτου του φορουμ, το οποιο σε εκδοση "νεκρου" μου ειναι παντελως αχρηστο! filakia
Καταγράφηκε

'το προσκλητηριο στον φονια το εχει στειλει ο δολοφονημενος" Μιχ. Ναιμυ
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:19:27 μμ »

βρε τον φουστη!  cool
χαυλωμενος ειναι  laughing
Καταγράφηκε
who knows?
Έμεινα τελικά!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:21:05 μμ »

Ειναι προφανες αγαπητε μου οτι παρακαμπτετε την αντικειμενικη επαληθευση των γεγονοτων. Πρωτον, με τιμα οτι τηρησατε αρχειο, Δευτερον σας παρακαλω να ξαναμιλησετε αμεσα προκειμενου να ανεβασουμε λιγακι την θνησιμαια θεαση αυτου του φορουμ, το οποιο σε εκδοση "νεκρου" μου ειναι παντελως αχρηστο! filakia

... αφού αγαπητέ τυφώνα άφησες το φόρουμ στα χέρια του αδελφού άβραχαμ.. φυσιολογικό είναι να αραχνιάσει!
ο άμπυ ενδιαφέρεται μόνο για το θεό.. τα άλλα δεν τον απασχολούν! οπότε οι αράχνες είναι φυσιολογικές!
Καταγράφηκε
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:22:48 μμ »

α να μου χαθεις παλιοπαιδο  teasing

παντως μου αρεσει η νεα υπογραφη του τυφωνα... iconcool
Καταγράφηκε
ΤΥΦΩΝ
Είδα φως και μπήκα!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:23:31 μμ »

Πεστα ρε αδερφε... ενα φορουμ παρελαβε και το εκανε την ΕΣΤΙΑ του internet. Παμε να τον κανουμε ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ! Γουσταρω να τον ξαναδιαβαζουν τεσσερις Πρεσβειες και η ΕΥΠ hismile hismile hismile
Καταγράφηκε

'το προσκλητηριο στον φονια το εχει στειλει ο δολοφονημενος" Μιχ. Ναιμυ
who knows?
Έμεινα τελικά!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:27:58 μμ »

Πεστα ρε αδερφε... ενα φορουμ παρελαβε και το εκανε την ΕΣΤΙΑ του internet. Παμε να τον κανουμε ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ! Γουσταρω να τον ξαναδιαβαζουν τεσσερις Πρεσβειες και η ΕΥΠ hismile hismile hismile

έτσι έτσι!  jogging bravo&clapping bravo&clapping bravo&clapping bravo&clapping
Καταγράφηκε
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 21:38:21 μμ »

Το αποτελεσμα θα ειναι ενας πραγματικα θαυμαστου νεου κοσμου! Καλη διασκεδαση!

ωχ!

.Ειδικα για τον Αβραμη, δωρο η "απενεργοποιηση" ενος εχθρου του εντος Ιουνιου!

ωχ! ποιος αμοιρος θα την πληρωσει?  hmmm εχω εχθρους που δεν με αγαπουν?  laughing

Η επικληση ειναι "Ισμενιρ Νετχαβα, Εσθενηρ Μινεβα".

ωχ! κατι ψηνει...

Καλώς επαν-ήλθατε αγαπητέ!  hismile

Άλλο η γεφύρωση χρονικών διαστημάτων και άλλο τα μηδέποτε επαληθευθέντα "προβλεπόμενα", πως:

"...Ο Απριλιος του 2009 θα βαφτει κοκκινος...
η Γερμανία θα μαζευει τις πληγες της απο την εξεγερση του Θυμου, ενω οι μηχανες θα αρχισουν να κοβουν καρτες σε UNIMA. Τον Μαιο, ο θρηνος της Βουλγαριας θα ακουστει παντου και θα ξεσηκωσει τους Ορθοδοξους. Τον Ιουλιο ολοκληρη η Ελλαδα θα ακουει Μικη Θεοδωρακη, ενω μια απο της τρεις Οικογενειες που εποπτευουν την Ελλαδα μεταπολεμικα, θα θρηνησει τον διαδοχο της..."

Βρίσκεις να υπάρχει χρονική καθυστέρηση;  panach  panach

ελα μωρε κι εσυ... ειπαμε ειχε μπει στο ψυγειο για λιγο καιρο για να μην γινει της ποπης
και μικη ακουγαμε περισυ με τους αγανακτησμενους το καλοκαιρι και τον γκαπουλη θρηνησαμε καθως τελειωσε πολιτικα
η βουλγαρια μενει

μην μου τον μπερδευεις, καλα το πηγαινε αλλά του χαλασανε τα σχεδια... panach

Τον προγκάω για να μην ξανοιχτεί πάλι όπως στα τέλη του 2008 και στις αρχές του 2009
και μετά τρέχει να μαζέψει τα αμάζευτα...εξ άλλου τον προειδοποίησε και ο Αβραάμ... laugh laugh

μπααααα.... τωρα ο,τι και να πει στο τζογο του! γιατι πραγματικα δεν θα τον φρεναρει τιποτα οπως εγινε στο παρελθον. και το ενα να του χαλανε οι σαυρες,,, αλλη πουστια θα τους βγαζει απο το καπελο!
ειναι καρμικη αναγκη πια. το μονο που δεν ξερω ειναι το πως ακριβως θα ανακατωθει στο πολιτικο γιγνεσθαι της χωρας καποια στιγμη, η οποια δεν απεχει και πολυ χρονικα...
οταν θα γινει αυτο, θα τον παρακαλεσω να βγαλει το σκασμο μετα και να μην ξαναγραψει στο φορουμ  iconcool
Καταγράφηκε
who knows?
Έμεινα τελικά!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος: 07 / 2012 - 22:04:36 μμ »

περιμένω απαντήσεις τυφώνα whipping whipping whipping whipping
Καταγράφηκε
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!