Καλώς όρισες, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
+  FreeSymbolForum
|-+  ΔΙΑΦΟΡΑ
| |-+  Γενικά
| | |-+  ΓΚΑΛΟΠ.Θελετε να παραμεινει ο τιγρης στο ΦΣΦ?
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: ΓΚΑΛΟΠ.Θελετε να παραμεινει ο τιγρης στο ΦΣΦ?  (Αναγνώστηκε 6146 φορές)
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #60 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 01:04:58 πμ »

τι να πεις? τον πηρε στον λαιμο του τον ανθρωπο. ποιος ξερει ποσα λεφτα εχει χασει.

και εχει το θρασος ο γατουλης να μιλαει ακομα για προβλεψεις. ποιο? το φυτο  laughing

που απο το 2005 που καλουσα το κοσμο να αγορασει χρυσο για να εχει για τα δυσκολα χρονια και επειδη αυτος θα απογειωνοταν σε τιμη καθως βαδιζαμε σε μεγαλη οικονομικη κριση παγκοσμια, , το ουγκ ελεγε οτι οπου ναναι ο πουτιν θα κανει το γππ και θα βλεπει ο κοσμος χρυσο και δεν θα σκυβει να το παρει. μεχρι και ερμηνευτης του κοσμα μας εχει βγει στο παρελθον  teasing

και με ελεγε μαλακα που καταστρεφω το κοσμο οικονομικα επειδη ελεγα σε ολους να αγορασουν λιρες στα 90 ευρω  laughing
και καλα να καλουσε το κοσμο να φτιαξει αποθηκες με τροφιμα για ωρα αναγκης. ποτε δεν το ειπε. μονο για να αγορασουν χωραφια ελεγε και μαλιστα ενα εδω ενα εκει για να μην μας πετυχουν τα πυρηνικα  laughing
λες και αν πεσουν πυρηνικα θα πας στον διπλανο νομο και θα πεις στους καταπατητες οτι αυτο το χωραφι ειναι δικο μου, θα το καλλιεργησω εγω laughing και θα σε αφησουν
και αυτα που θα βγουν δεν θα εχουν ραδιενεργεια  laughing

ο αριων δεν ειναι σε ψυχισμο γατουλη. ειναι πιο νορμαλ ανθρωπος. και παρασυρεται ευκολα ειδικα αν δεν ξερει τι να κανει.
 μεσα του ειναι οξυθυμος, και εχει ενα κακο οτι δεν εχει κατσει να σκεφτει το ποσο προκαλει την φυση με το να σκοτωνει ζωα για τη πλακα του

και ετσι επειδη ειναι οξυθυμος, μπορει στα νευρα του επανω να κανει καμια χοντραδα που αν και μετα το μετανοιωνει , εν τουτοις θα την εχει κανει.
οταν χανεται η εμπιστοσυνη, ακομα και αν εκτιμας καποιον, δεν μπορεις να συνεχισεις να υπαρχεις μαζι του ή να εξαρτασαι απο αυτον ...

γιαυτο το μφ ειναι παρελθον για μενα

τι μου εκανες παλι, ειπα να μην ξαναασχοληθω με το γατσούλι και θελω να το τηρησω. αλλωστε εκει μεσα δεν φτιαχνουν ουτε με σφαιρες  laughing

ας παει στο καλο το μφ τους και ο προφητης γάτσουλος ο Α  up-down1
ουτε καν μπαινω να διαβασω το τι μαλακιες λενε πια  panach

Καταγράφηκε
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #61 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 12:21:13 μμ »

Παράθεση
τι μου εκανες παλι, ειπα να μην ξαναασχοληθω με το γατσούλι και θελω να το τηρησω. αλλωστε εκει μεσα δεν φτιαχνουν ουτε με σφαιρες 

ας παει στο καλο το μφ τους και ο προφητης γάτσουλος ο Α 
ουτε καν μπαινω να διαβασω το τι μαλακιες λενε πια 

Μπηκα εγω σημερα και διαβασα ολοκληρη την "αβρααμιαδα" του τιγρη  laughing

κι εχω να του επισημανω τα εξης:

1) Δεν υποστηριζω τον Αβρααμ επειδη ειμαι φιλη του ( ουτε καν τον ξερω

τον ανθρωπο) .Τον υποστηριζω επειδη εχει δικιο...και εχει δικιο , επειδη

σου ζητησε να μη μπαχαλευεις τα θεματα του. Αν ειχες δικιο εσυ , θα υποστηριζα

εσενα!

2) Δε "συνευρισκομαι" μαζι του "καπου αλλου" ουτε "παιζει τιποτα"απο αυτα που το

αρρωστο μυαλο σου φανταζεται! stars1

3) Θεωρω ολη τη σχετικη "συζητηση" (λεμε τωρα...) που εχεις ανοιξει στο μ.φ εμετικη

και υβριστικη , χωρις επιχειρηματα εναντια σε εναν ανθρωπο και στις θρησκευτικες

του ιδεες , τις οποιες βαναυσα και εσκεμμενα παραποιεις .

(Ναι , εσυ το κανεις αυτο και οχι ο Αβρααμ!!!)

4) Αν το κανεις για να εκτονωσεις τον πληγωμενο σου εγωισμο , ειλικρινα το κατανοω

αλλα ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ σε καμια περιπτωση. Ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι κι οχι

15 χρονα , για να εχουμε αντιδρασεις του στυλ "θα σου δειξω εγω...θα δεις τι θα

παθεις κακε Αβρααμ που με διεγραψες"!

Θα απορησεις ισως...αλλα πραγματικα σε θεωρουσα πιο αξιοπρεπη!
Καταγράφηκε
Trap
Δεν με κουνάει κανείς!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #62 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 14:14:18 μμ »

Παράθεση
τι μου εκανες παλι, ειπα να μην ξαναασχοληθω με το γατσούλι και θελω να το τηρησω. αλλωστε εκει μεσα δεν φτιαχνουν ουτε με σφαιρες 

ας παει στο καλο το μφ τους και ο προφητης γάτσουλος ο Α 
ουτε καν μπαινω να διαβασω το τι μαλακιες λενε πια 

Μπηκα εγω σημερα και διαβασα ολοκληρη την "αβρααμιαδα" του τιγρη  laughing

κι εχω να του επισημανω τα εξης:

1) Δεν υποστηριζω τον Αβρααμ επειδη ειμαι φιλη του ( ουτε καν τον ξερω

τον ανθρωπο) .Τον υποστηριζω επειδη εχει δικιο...και εχει δικιο , επειδη

σου ζητησε να μη μπαχαλευεις τα θεματα του. Αν ειχες δικιο εσυ , θα υποστηριζα

εσενα!

2) Δε "συνευρισκομαι" μαζι του "καπου αλλου" ουτε "παιζει τιποτα"απο αυτα που το

αρρωστο μυαλο σου φανταζεται! stars1

3) Θεωρω ολη τη σχετικη "συζητηση" (λεμε τωρα...) που εχεις ανοιξει στο μ.φ εμετικη

και υβριστικη , χωρις επιχειρηματα εναντια σε εναν ανθρωπο και στις θρησκευτικες

του ιδεες , τις οποιες βαναυσα και εσκεμμενα παραποιεις .

(Ναι , εσυ το κανεις αυτο και οχι ο Αβρααμ!!!)

4) Αν το κανεις για να εκτονωσεις τον πληγωμενο σου εγωισμο , ειλικρινα το κατανοω

αλλα ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ σε καμια περιπτωση. Ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι κι οχι

15 χρονα , για να εχουμε αντιδρασεις του στυλ "θα σου δειξω εγω...θα δεις τι θα

παθεις κακε Αβρααμ που με διεγραψες"!

Θα απορησεις ισως...αλλα πραγματικα σε θεωρουσα πιο αξιοπρεπη!

θα μπορουσες ομως μαζι μου. dupe
Καταγράφηκε

Στην πολιτική, τίποτα δεν συμβαίνει τυχαία.  Εάν αυτό συμβεί, μπορείτε να στοιχηματίσετε ότι ήταν προγραμματισμένο ετσι .
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #63 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 14:26:25 μμ »

Ο τιγρης αμφισβητει τα λεγομενα μου και με "προκαλει" να καταθεσω επιχειρηματα

και να παραθεσω τα σημεια στα οποια προσβαλε τον Αβρααμ , γιατι οπως ισχυριζεται,

αυτος "απλως εξεθετε τις θεολογικες του αποψεις".

Ειπα λοιπον να σεβαστω την επιθυμια του και αντιγραφω τις "θεολογικες" του αποψεις.

Εχουμε και λεμε :

θεολογικη αποψη τιγρη Νο 1 :

Παράθεση
υποβιβαζει την αξιοσεβαστη προσωπικοτητα του σε κατι λιγοτερο απο ενα διποδο τσουβαλι γεματο με κοπρια,χωμα και νερο (κοινως λιπασμα) και μαλιστα μολυσμενο απο τα χαπια που πινει για την αϋπνια.........
εχω να πω στον κυριο αβρααμ τον αξιοσεβαστο μεγα και αναντικαταστατο διαχειριστη του FSF και συχνο χρηστη της τουαλετας του σπιτιου του.....οτι τα απορριματα που εξερχονται απο τον κωλο καταληγουν στην λεκανη......τα απορριματα που εξερχονται απο το στομα του καταληγουν στο φορουμ ..............και επειδη ο χωρος τουτος εχει αρχισει να μυριζει ασχημα θα ηταν χρησιμο να πλυνει λιγο το στομα του και να αποφευγει στο εξης να ερεθιζει τις μυτες μας με οσμες απορριματων...........

Θεολογικη αποψη τιγρη Νο2 :

Παράθεση
εδω θακανωμια παρενθεση για να υπενθυμισω στον κυριο αβρααμ οτι οι καλτσες του ειναι λερωμενες και εχει να τις πλυνει ενα μηνα.....

Θεολογικη αποψη τιγρη Νο3 :

Παράθεση
οπως λοιπον ελεγα...ο μεγας και αναντικαστατος......ο διαχειριστης των διαχειριστων και ισαξιος των σοφων.....ο ποιητολογος και εκφραστικος οδοιπορος της θεολογιας των μανιταριων κυριος αβρααμ...εκτος απο καλος συνομιλητης και ανεκτικος διαχειριστης με οσους εχουν τις ιδιες αποψεις με αυτον..ειναι και εξαιρετικος δοκιμιογραφος των περι των μελλοντων να συμβωσι..........
εχει γεμισει ενα ολοκληρο φορουμ με εικονες απο το μελλον ενος παραλληλου συμπαντος οπου κατοικουν πουτανες σαυρες και μαλθακοι κοκινοκαβουρες που εχουν ως μοναδικο σκοπο την εξωμοιωση του κοσμου με τον κλειδοκρατορα χρονο...ετσι ελπιζουν οι πουτανες σαυρες να αποφυγουν να γινουν λιπασμα και να "φρεσκαρουν" μερικα ακομη παραμυθια για τα παιδακια που δεν μπορουν να κοιμηθουν χωρις να τους ψυθιρισει η μαμα ......

Θεολογικη αποψη τιγρη Νο4 :

Παράθεση
κατα τα αλλα αυτοχαρακτηριζεσαι ανωτερο πνευματικο ον με θεολογικες ανησυχιες που αγωνια για την βελτιωση της προσωπικοτητας του.......με τετοια προσωπικοτητα ουτε για φυλακας στο αουσβιτς δεν κάνεις  ................

Θεολογικη αποψη Νο 5:

Παράθεση
καλη καρδια και υπομονη στο φορουμ του αλαζονα νεοτατιξη

Κι ολα αυτα απο ενα θεμα...που ν'ανοιξω και τα υπολοιπα!!!!

Δεν πειραζει...θα τα ανοιξω δε βαριεμαι...

(συνεχιζεται αργοτερα...τωρα παω να φαω) filakia
Καταγράφηκε
Trap
Δεν με κουνάει κανείς!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #64 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 20:20:48 μμ »

αρχιζω και πιστευω οτι τα τιγρηκα σιχαματα του μουφου ειναι τροφιμοι ψυχιατρικης κλινικης  η μελη καποιας σεχτας παραπληγικων. eee
Καταγράφηκε

Στην πολιτική, τίποτα δεν συμβαίνει τυχαία.  Εάν αυτό συμβεί, μπορείτε να στοιχηματίσετε ότι ήταν προγραμματισμένο ετσι .
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #65 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 21:12:50 μμ »

Παράθεση
και κατι ακομα.....καλα θα κανεις να βγαλεις τους τιτλους "θεολογικη αποψη τιγρη Νο.." απο το ποστ σου διοτι πολυ απλα δεν παραπεμπουν στη συζητηση των θεολογικων

Μα ...ακριβως αυτο λεω...οτι δεν κανεις συζητηση για τα θεολογικα...ο Αβρααμ λεει

τα θεολογικα του κι εσυ του λες οτι ειναι ινδουιστης...αυτος σου λεει να σταματησεις

γιατι δεν ειναι ινδουιστης κι εσυ συνεχιζεις να επιμενεις...κι αυτος σου λεει οτι δεν

μπορει να σε ανεχτει αλλο...κι εσυ συνεχιζεις να τον αποκαλεις ινδουιστη κλπ, κλπ

Αρα δεν εκθετεις καμια θεολογικη αποψη ,μονο εξαπολυεις χαρακτηρισμους σαν

αυτους που εξαπελυσες εναντιον μου σημερα...

Δεν εχεις να πεις τιποτα δυστυχως ...μονο προσωπικες επιθεσεις ξερεις να κανεις!

Οσο για τους τιτλους "θεολογικη αποψη τιγρη..."  δε θα τους σβησω , γιατι πιστευω

οτι  πραγματικα εκφραζουν τις θεολογικες σου αποψεις αλλα δεν το'χεις καταλαβει

ακομα!

Καταγράφηκε
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #66 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 21:23:37 μμ »

Παράθεση
κυρια διοτιμα απο το φορουμ του ινδου.....εισαι χαζη ή παριστανεις τη χαζη;..........με κατηγορησες οτι μπαχαλεψα το θεμα των θεολογικων συζητησεων του αβρααμ και γι αυτο δικαια με διεγραψε..........αυτα που παρεθεσες δεν ειναι τιποτα περισσοτερο απο απαντησεις απο ΑΛΛΕΣ συζητησεις που δεν εχουν καμια σχεση ουτε με το θεμα της θεολογιας του αβρααμ και ουτε καν με την γενικη θεματολογια της συγκεκριμενης ενοτητας......
η αθλια τακτικη σου να παραθετεις μηνυματα απο αλλα θεματα και ουχι απο...το μπαχαλεμα που εκανα στα θεολογικα του αβρααμ συμφωνα με τα οποια "δικαια με διεγραψε"........σε εκθετει εσενα και τον φιλαρακο σου.......
επαναλαμβανω λοιπον........ισχυριστηκες οτι δικαια με διεγραψε επειδη "μπαχαλευα τις θεολογικες συζητησεις".........επι αυτου δεν βλεπω να φερνεις ΚΑΜΙΑ αποδειξη.....και απαιτω να μου παραθεσεις εστω ΕΝΑ μηνυμα που να το αποδεικνυει .......τις κουτοπονηριες της παραθεσης μηνυματων απο αλλες θεματολογιες αφησε τις στην ακρη........τετοιες αθλιοτητες δεν περνανε σε μενα ........ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΕ ΒΑΡΟΣ Ή ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ............αν δεν το κανεις θα εισαι κι εσυ ενα αθλιο υποκειμενο που κανει υποκυψεις στον μεγα και φωτισμενο διδασκαλο αβρααμ,.........

Οι " αλλες συζητησεις" που "δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα" ηταν η αφορμη της

διαγραφης σου για την οποια ανοιξες θεμα με 35 σελιδες στο μ.φ!!!!!!!

Αρα δεν ηταν και τοσο ασχετες ...

Ο νοων νοειτω κατα τα λοιπα... hmmm
Καταγράφηκε
Trap
Δεν με κουνάει κανείς!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #67 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 21:30:03 μμ »

προσπαθησα να τους κλειδωσω το νημα , αλλα που!...Ειναι τοσο κομπλεξικα τα ατομα τελικα!Ολα οσα αναφερει ο αιλουρας ειναι ψευδη κι ανακριβειες , κι αυτο μπορει πολυ ευκολα να το αποδειξει ο αβρααμ αρκει να ανασυρει απο τα σκουπιδια τα διαγραμμενα ποστ του γατιου.Κακως ασχολεισαι με τα βληματα διοτιμα.Βρες να κανεις κατι πιο χρησιμο, πλυνε κανα πιατο , ραψε κανα κουμπι καμια τρυπια καλτσα... panach
Καταγράφηκε

Trap
Δεν με κουνάει κανείς!
*

Αγνόηση
« Απάντηση #68 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 21:43:14 μμ »

αποχωρησα απο το μουφου των παραπληγικων το μεσημερι , κι απο τοτε επεσε η τηλεθεαση στο 0%. panach panach panachΜονο να ασχολουνται με τον αβρααμ τους εχει απομεινει. teasing
Καταγράφηκε

abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #69 στις: Σεπτέμβριος: 19 / 2010 - 22:55:49 μμ »

Οι " αλλες συζητησεις" που "δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα" ηταν η αφορμη της

διαγραφης σου για την οποια ανοιξες θεμα με 35 σελιδες στο μ.φ!!!!!!!

Αρα δεν ηταν και τοσο ασχετες ...

Ο νοων νοειτω κατα τα λοιπα... hmmm

διοτ μου δεν ειναι εκπληκτικος ο βαθμος ασυνεννοησιας του γατουλη? laughing
εχει ταλεντο σε αυτο. οπως και το ηθος του παραμενει μνημειο ... quit

θυμαμαι καποτε την γαλη (εξαιρετικα δεικτικη και ευφυης) να εχει γραψει ενα ποστ κομψοτεχνημα (αν θυμαμαι καλα σχετικα με το ηθος) στο οποιο ο γατουλης διαφωνουσε προφανως.
γραφει ο ψιψης απο κατω της κατι αισχρα για την γυναικεια της φυση προσπαθωντας να της σπασει τα νευρα και να υποβιβασει (νομιζοντας ετσι) την αξια του ποστ της

η γαλη δεν του απαντα και λιγο αργοτερα ο γατουλης αναρωτιεται... ξεφυγα παλι απο τα ορια ε?
και απαντα η γαλη: οχι καλο μου, εντος των οριων σου εισαι... laughing  laughing

ο ψιψης ουτε που καταλαβε τι του ειπε  smiling
και συνεχισε τις παπαριες του

και προσπαθεις να κανεις το γατουλη να παραδεχτει οτι εχεις δικιο?

δεν υπαρχει συνεννοηση με καμμενα μυαλα. δεν γινεται, ειναι κατι το ανεδαφικο. jogging

μονο για την πλακα σου μπορεις να ασχολεισαι με τετοια καρβουνα. ή σαν πειραματικη εξασκηση πανω στην κτηνωδη φυση laughing
σε αυτη τη περιπτωση... καλο κουραγιο  bravo&clapping

Καταγράφηκε
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #70 στις: Σεπτέμβριος: 20 / 2010 - 13:16:56 μμ »

Παράθεση
εχω αδικο που λεω οτι η διοτιμα τον κολατσιζει απο τον ινδο;  ...της λεω οτι οι παραθεσεις που εβαλε ειναι παρμενες απο τα γενικα και οχι απο τα θεολογικα θεματα του αβρααμ που ισχυριζεται οτι του μπαχαλευα και αυτη μου λεει ξανα οτι μπαχαλευα στα θεολογικα επειδη τον ειπα ινδουιστη .....ολα τα αλλα που του ειπα περι θεολογιας με σοβαρα επιχειρηματα και στα οποια δεν μπορουσε να απαντησει ο μανιταροφαγος τα..ξεχασε  

Ποια ειναι ολα τα αλλα περι θεολογιας που του ειπες και

μαλιστα με σοβαρα επιχειρηματα;;;;;

Αδυνατω να βρω τις θεολογικες σου αποψεις...μονο κατι μπινελικωματα βρηκα ...

Αν τα βρεις εσυ, βαλτα να τα δω κι εγω!

Κατα τα αλλα του τυπου "η διοτίμα τον κολατσιζει απ'τον ινδο" ....πραγματικα

λυπαμαι! Σε ειχα για πιο σοβαρο ανθρωπο (ναι , μη γελατε οι υπολοιποι) και βλεπω

οτι επεσα εξω!

Ο Αβρααμ γραφει αυτα που πιστευει κι οποιος θελει , συμμετεχει.

Ειναι - τουλαχιστον - κακοηθεια να μπαινει κανεις στα θεματα του αλλου , μονο για να

τον προσβαλλει ,επειδη δεν ειναι χριστιανος και - ακομα χειροτερα -να τον βαφτιζει

ινδουιστη ή οτιδηποτε αλλο , χωρις εκεινος να ειναι!!

Παράθεση
Κακως ασχολεισαι με τα βληματα διοτιμα.

Τοτέ μου μη γινεσαι ρατσιστης!!!!

Ακομα και οι διανοητικα καθυστερημενοι αξιζουν την προσοχη μας...

Αυτος ο κοσμος φτιαχτηκε για ολους! laughing laughing laughing

Παράθεση
Μονο να ασχολουνται με τον αβρααμ τους εχει απομεινει.

Αυτο διαπιστωνω κι εγω...

Κι επειδη βαριεμαι αφανταστα να κανω ζαπινγκ και να διαβαζω διαλογους πεζοδρομιου

ανακατεμενους με προσευχες , επικλησεις στο θεο, προφητειες και αποσπασματα απο

τα ευαγγελια...που ακομα και η θειά μου η Μαριτσα θα βαριοταν... stars1

...θα περιμενω να τελειωσει ο αποκλεισμος του τιγρη και να ερθει εδω να τα πουμε.

Καταγράφηκε
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #71 στις: Σεπτέμβριος: 20 / 2010 - 14:09:09 μμ »

...θα περιμενω να τελειωσει ο αποκλεισμος του τιγρη και να ερθει εδω να τα πουμε.

φιλεναδα, σου ζητω συγνωμη αλλα ο τρισεβδομαδιαιος αποκλεισμος του αιλουρα  εγινε επ'αοριστον .
για δυο λογους. ο ενας ηταν, οτι ο ψιψης ηταν αποκλεισμενος για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα για να του δωθει η ευκαιρια να πει τα δικα του μετα την ληξη του μπαν επειδη δεν ειχε αλλο χωρο να γραφει
απο τη στιγμη που ανοιξε το μφ και εχει και δικο του φορουμ, εχει χωρο να γραφει.
 δεν θα του κανω λοιπον το χατηρι καθως εχει πια προσβαση σε φορουμ. δεν εχει αναγκη το φσφ

ο αλλος λογος ειναι οτι δεν θεωρω το χωρο τουτο αχουρι οπου ατομα που πραττουν ετσι, μπορουν να γραφουν εδω μεσα.

φανταζεσαι να ερχοταν εδω ο ψιψης, ο ανεπροκοπος (σεντινελ-ταυρος-εμπολα), ο πρωτεσιλενιος, ο μ και αλλοι και να προσπαθεις να συννενοηθεις μαζι τους? αφου δεν θελουν να συνεννοηθουν

ο,τι και να πεις ειναι η ψυχολογια τους τετοια που πρεπει να εχουν δικιο.
δεν γινεται με ανταλλαγη επιχειρηματων η οποια συνεννοηση.
αρα γιατι να ειναι εδω?

ο γατσουλινος εκριθει, εζυγήθει, και εβρέθει ζαβό  laughing
οχι βεβαια για τις τελαυταιες του πραξεις μονο, αλλα γιατι προσπαθησε να επαναλει πραξεις με τις οποιες μας ζαλισε επι χρονια...

ετσι μας τελειωσε απο εδω μεσα... panach!

η ζωη ειναι πολυ μικρη για να κατσω να ασχοληθω με γελοιοτητες των τιγροειδων
απο ενα σημεο και μετα, η ενασχοληση μαζι τους, τους  προσδιδει αξια που δεν εχουν

και ουτε θελω να απασχολησω το χωρο και τα μελη του φσφ με τις αθλιοτητες, τις γελοιοτητες και τις συκοφαντιες τους επι μακρον

αν καποιος θελει, εκει ειναι το μφ.  
εδω ομως τα καρβουνα δεν εχουν χωρο. γιατι ακομα και αν δεν βρισουν εδω μεσα, καρβουνα θα ειναι που μονο αρνητικοτητα μπορουν να προσφερουν

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος: 20 / 2010 - 14:10:10 μμ από abraam » Καταγράφηκε
Διοτίμα
Επισκέπτης

« Απάντηση #72 στις: Σεπτέμβριος: 21 / 2010 - 13:08:25 μμ »

Παράθεση
φιλεναδα, σου ζητω συγνωμη αλλα ο τρισεβδομαδιαιος αποκλεισμος του αιλουρα  εγινε επ'αοριστον

Και πως θα μαθουμε ποτε θα γινει ο γ΄παγκοσμιος;;; nono

Αιωνια σου η μνημη αξιομακάριστε αδελφέ ημών

τιγρη  papasani papasani papasani

(προσπαθησα να σε φερω πισω αλλα εισαι κι εσυ στούκας) bhit
Καταγράφηκε
Πάφραλης
Διαχειριστής
Σαν στο σπίτι μου!
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #73 στις: Σεπτέμβριος: 21 / 2010 - 13:14:14 μμ »

Παράθεση
φιλεναδα, σου ζητω συγνωμη αλλα ο τρισεβδομαδιαιος αποκλεισμος του αιλουρα  εγινε επ'αοριστον

Και πως θα μαθουμε ποτε θα γινει ο γ΄παγκοσμιος;;; nono

Αααα... το να το μάθεις αυτό είναι το πιο εύκολο:

O ΓΠΠ συμβαίνει κάθε Ιούνιο, Ιούλιο, Αύγουστο, 10 Οκτώβρη, μέσα Νοέμβρη, τριγύρω στο Πάσχα (ειδικά όταν είναι διπλή η πασχαλιά  dupe). Ενίοτε και Μάη όταν βλέπει κανένα όραμα ή του το ψυθιρίζει καμμιά πηγή (βλέπε λουτρακίου, κόρπη κλπ.)

Δεκέμβρη-Γενάρη συνήθως ο ΓΠΠ είναι σε διακοπές στη Λιβύη μαζί με την εικονική του ερωμένη που την λένε λόλα και του τα κάνει όλα...

laughing laughing laughing
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος: 21 / 2010 - 13:18:24 μμ από Πάφραλης » Καταγράφηκε
abraam
Διαχειριστής
Ο κύρης του σπιτιού!
*

« Απάντηση #74 στις: Σεπτέμβριος: 21 / 2010 - 13:17:05 μμ »

laughing laughing up-down1
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Πάνω Εκτύπωση 
Μεταπήδηση σε:  

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης